VERAL SHPK

VERAL Alumin ofron nje game te gjere te produkteve te reja inovative , te cilat e bejne ambjentin tuaj me luksoz dhe komode

DYER & DRITARE

Kualifikimet,makinerite,eksperianca,teknologjia dhe aksioneret prodhojne dritaret me te mira ne Greqi.

Fasada

Dizenjime Moderne,varacione strukturash te perhershme dhe te qendrueshme te cilat ruajne standartet e kerkuara te cilesisë.

Dritare

Kualifikimet,makinerite,eksperianca,teknologjia dhe aksioneret prodhojne dritaret me te mira ne Greqi.

Grila

Shumengjyreshe Hijeshi absolute, bukuri, kombinim traditë dhe paraqitja e mrekullueshme. Grilat janë dhënë në shumë ngjyra dhe hije.

Punime Inox

Jane zgjidhje ideale për zyra dhe dyqanet prestigjoze.

Kush jemi

Veral shpk i ka fillesat ne Greqi 45 vjet me pare me ndertime celiku dhe 35 vjet me pare kemi bere hapat e pare ne sektorin e aluminit. Kompania ka investuar ne teknologjite e reja dhe ka ecur me ritme te larta duke u bere nje nga kompanite me cilesore dhe me te medha te Aluminit ne Greqi. Nje grup njerezish me objektiva te larta, me nje pasion mbi cilesine dhe sjell: inovacione, projektime, prodhime dhe instalime te produkteve me te reja ne treg. Me muaj te tere, stafi ka qene pjesmarres ne shume seminare. Kompania trajnon personelin ne menyren me te kualifikuar qe ata te jene me te miret e fushes se, ne menyre qe personeli i kompanise te behet me i miri.

Veral Alumin

VERAL Alumin ofron nje game te gjere te produkteve te reja inovative , te cilat e bejne ambjentin tuaj me luksoz dhe komode , duke perdorur teknollogjite me te fundit te llojit te tij. Ju na besoni dhe ne ju sherbejme ne nje kohe shume te shkurter.

Shërbime

Baxha me alumin termik

Brisole dekorative alumini per fasade te jashtme

Dyer xhami me palosje

Fasada alumin me xham

Fasada alumini strukturale dhe gjysme strukturale

Fasada te kurbezuara

Furnizim vendosje me fasada alumini

Furnizim vendosje alumini

Korniza alumini Orama minimal

Korniza alumini per dritare

Korniza alumini per dritare me hapje

Korniza alumini per dyer te jashtme

Korniza per dritare me rreshqitje

Kupola me skelet, skylight

Parmake te lustruar per vila

Parmake te lustruar

Prodhim shitje montim te fasadave te aluminit

Punime grila me kanata

Punime me grila te shumllojshme

Punime skylight me xham dhe alumin

Punime te ekraneve rrjete

Skylight per qendra tregtare

Trafikndarese alumini per ambjente te brendshme

Veshje fasade me alumin termik

Vetrata 235 Exalco me ngritje rreshkitje

Punë të realizuara

Aeroporto di Cefalonia

Al-Nobel, Tirane

Fasade xhami, strukturale, Durres

Godine banimi dhe sherbimesh, Durres

Italstone, Tirane

Punime fasade alukobond dhe Brisole, Durres

Yacht Hotel Vlore

Berat

Kefalonia Ionian Island of Greece.

Lungomare, Vlore

Orama Minimal

Vendosje dritare, vetrata, dyer per vile

Vendosje parmake xhami per godine banimi

Vollga, Durres

Vendosje vetratash plastike per godine banimi

Divina, Bllok

Folie Marine

Na kontaktoni

Ne tek Veral Alumin Shpk jemi te hapur per cdo bashkepunim te mundshem. Nese keni nje projekt dhe deshironi nje oferte mos hezitoni te na kontaktoni.

Adresa

Rruga Nacionale Tirane-Ndroq

Telefon

+355 69 86 20 407
+355 68 27 28 605